3/4 опитаних Криворіжців згодні з тим, що одностатеві пари повинні мати право на реєстрацію своїх стосунків!

Активіст ГО “Протего” перед початком опитування

Декілька днів тому наші активістки та активісти провели опитування серед відпочиваючих у парку біля міськвиконкому. Говорили ми про сім’ю та реєстрацію стосунків з коханою людиною.

Три чверті опитаних вважають, що стосунки з коханою людиною треба реєструвати.

Дві третини погодилися з тим, що реєструвати стосунки краще у формі договору, реєстрованого цивільного партнерства, ніж у РАЦСі зі штампом в паспорті.

Всі перехожі вказали, що КОЖЕН громадянин повинен мати право на реєстрацію своїх стосунків з коханою людиною, однак лише 73% погодилися з тим, що одностатеві пари теж повинні мати право на реєстрацію партнерства.

3/4 містян підтримують право на реєстроване цивільне партнерство!

При підготовці до проведення акції ми турбувалися про безпеку, однак люди не проявляли жодної агресії.

Частина опитаних цікавилися тим, як гетеросексуальні пари реєструють партнерства у Європі, і чи може партнерство стати альтернативою шлюбу.

На жаль ми не охопили опитуванням велику кількість людей (опитаних менше 50), адже більшість людей побачивши палатку та хлопця з чорною папкою, який прямує до них, прискорювалися, і казали, що не приймають участь в політичних опитуваннях.

Враховуючи це, ми організуємо більш масштабне опитування після виборів Президента України.

Для цього Громадська Організація “Протего” звертається до всіх, хто працює для легалізації реєстрованих цивільних партнерств в Україні: Закликаємо Вас приєднатися до нас для проведення більшого опитування у Кривому Розі. Нам треба допомога спеціалістів для аналізу отриманих даних та для підготовки опитування, яке має охопити 500 людей та пройде у травні або червні. Ми ж опитаємо 500 містян та опублікуємо результати дослідження, яке наблизить легалізацію партнерств в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.