ЛГБТ серед нас!

Сьогодні, 30 березня, у день тиші, коли про політику говорити не можна ми будемо говорити про ЛГБТ!

Від сьогодні в тестовому режимі працює інформаційна сторінка про ЛГБТ – lgbt.protego.org.ua

Для кого ця сторінка? Для жителів та жительок Кривого Рогу!

І сьогодні містяни мали змогу дізнатися про нашу нову сторінку завдяки оголошенням, які волонтери організації розповсюдили вночі та рано вранці у різних районах, місцях, на зупинках громадського транспорту, на дошках оголошень біля будинків.

Наразі ми розповсюдили близько 150 оголошень, і впродовж декількох днів будемо слідкувати за тим, як довго у яких місцях та на яких об’єктах (дошках оголошень, зупинках, будинках) протримаються наші міні-плакати. В залежності від результатів такого спостереження ми скоригуємо план розповсюдження інформації і повторимо розклейку, але в більшій кількості та на найбільш вдалих позиціях.

Повертаючись до сайту, на який ведуть наші оголошення – він пропрацює в тестовому режимі 1-2 тижні. Зараз на ньому декілька сторінок з основною інформацією про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто займається цією темою, і впродовж тестового періоду ми наповнимо сайт більшою кількістю детальної та цікавої інформації.

Якщо у Вас виникнуть запитання, пропозиції щодо співпраці, наповнення сайту чи нашої роботи – пишіть нам на info@protego.org.ua

Наша робота стала можлива завдяки підтримці ГО “Київпрайд” та Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.