Гомофоби зірвали фестиваль до дня боротьби з гомофобією.

18 травня група праворадикальних гомофобно налаштованих людей зірвала фестиваль «знайди рівновагу».

Десяток молодчиків спортивної статури на чолі з представником “Правого сектору” Віталієм Оніщенко прийшли без запрошення на закритий тренінг. Хлопці зайняли всю залу, розгорнули плакати з дискримінаційними та гомофобними закликами. Пан Віталій почав гучно та грубо розпитувати в організаторок та тренера про захід, на який вони прийшли, про мету діяльності ініціативної групи «Рівновага» та ГО «Протего», про інші події з життя ЛГБТ-спільноти міста. Разом з цим він, та його побратими неодноразово ображали одну з організаторок заходу, та й усіх ЛГБТ людей, називаючи їх різними лайливими словами.

Своїми діями ці люди зірвали проведення фестивалю, лишивши людей можливості взяти участь у заході, здобути нові знання та навички по захисту своїх прав.

Все, що відбувалося в залі потрапило на запис прямої трансляції з місця події. Саму трансляцію можна подивитися на сторінці директора ГО «Протего» – Генрі Дем’яновіча.

На записі зафіксовано декілька правопорушень, які вчинили непрохані гості. Ми разом з організаторками заходу звернулися до поліції, а також до параюридичної мережі ГО «Альянс.Глобал» та адвоката Вольги Шейко за допомогою у захисті наших прав.

Громадська організація «Протего» вимагає від національної поліції ефективного розслідування цієї справи, та притягнення до кримінальної відповідальності усіх винних осіб.

Частина заходів фестивалю “знайди рівновагу” успішно пройшла сьогодні, 19 травня, в іншому місці, яке не анонсувалося публічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.