Все починається з прав людини

З чого має починатися толерантність? Можливо з поваги до людини? До кожної людини, незалежно від того, чим вона від нас відрізняється? Кожна людина має право на повагу до своєї гідності, право на рівність усіх людей, і з цих прав людини починається толерантність.

Сьогодні ГО “Протего” у партнерстві з криворізьким осередком молодіжної спільноти Teenergizer організували перший міні-тренінг для школярів 7-го класу звичайної криворізької школи.

За 45 хвилин діти вигадали правила, за якими має жити людство, щоб кожній людини було добре, разом з тренерами перетворили ці правила на права людини, а згодом порівняли права, які вони винайшли з тими, що записані у Загальній декларації прав людини.

В ході роботи учасників найбільше зацікавила тема безпеки, вони думали про те, які правила мають встановлюватися для забезпечення безпеки, а потім вже згадали про рівність, майно, екологію та харчування.

Починаючи розповідати дітям про права людини зі школи ми зможемо виховати більш толерантне покоління, дітей, які поважатимуть права всіх людей, які не будуть порушувати права ЛГБТ-людини тільки тому, що людина – ЛГБТ

Ми вдячні криворізькій загальноосвітній школі №72 за проявлений інтерес до прав людини та за запрошення, вже плануємо подальшу співпрацю і більш ґрунтовні навчальні модулі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.