Дні прав людини добігли кінця.

Щорічно 10 грудня весь світ святкує міжнародний день прав людини. Саме в цей день у 1948 році на Генеральній Асамблеї ООН була проголошена Загальна декларація прав людини.

До цієї дати присвячують різноманітні правознавчі заходи, і ми теж долучилися до днів прав людини в Україні!

1 грудня ми взяли участь у ВІЧеринці – це просвітницький захід до міжнародного дня поротьби з ВІЛ-інфекцією, який проводили наші друзі та партнери Тінерджайзер Кривий Ріг

Пізніше той же Тінерджайзер запросив нас на міні-кемп для дітей ВПО, де наш директор провів тренінг з прав людини.

Також ми організували 4 коротких міні-тренінги на теми основ прав людини та виявленню і протидії дискримінації в навчальних закладах міста.

Для наших тренінгів ми видали перший наклад брошури з основ прав людини, надрукувати її нам знов допомогли наші друзі – Тінерджайзер Кривий Ріг

Кожен з цих заходів завершувався Марафоном написання листів – найбільшою у світі правозахисною акцією! Під час Марафону нам вдалося зібрати 425 підписів на підтримку 8 людей, чиї права були суттєво порушені. Сподіваємося, що кожен з цих підписів зможе змінити життя цьогорічних героїв.

Якщо ви хочете дізнатися більше про права людини – пишіть нам, ми залюбки організуємо та проведемо тренінг з прав людини або дотичних тем у вашому навчальному закладі, робочому колективі, чи для вашої ініціативної групи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.